Gastroklīnika

GASTROKLĪNIKA

Latviajs Jūras medicīnas centrs

Pakalpojumi

Gastroklīnikā ir iespējams veikt pilnu kuņģa un zarnu trakta izmeklēšanu, diagnostiku un ārstēšanu.

Pilna servisa pakalpojumi

Gastroklīnika nodrošina pilna servisa pakalpojumus, kas saistīti ar vēdera, vēdera dobuma un zarnu saslimšanu diagnostiku un ārstēšanu

01.

Konsultācija

Pie Latvijā labākajiem gastroenterologiem

02.

Diagnostika

Veiksim visus ārsteišanai nepieciešamos diagnostiskos izmeklējumus

03.

Ārstēšana

Nodrošināsim atbilstošu ārstēšanu un pēc slimības uzraudzību

Gastroenterologa konsultācija

Jums tiks nodrošināta konultācija pie Latvijas labākajiem gastroenterologiem

Gastroenterologs ir ārsts, kurš diagnosticē un ārstē cilvēka gremošanas sistēmas slimības. Gremošanas sistēmā ietilpst ne tikai kuņģa-zarnu trakts , bet arī gremošanas procesā iesaistītie orgāni (aknas, žultspūslis, aizkuņģa dziedzeris).

 

Enteroskopija

Enteroskopija ir tievo zarnu vai to daļas apskate

Enteroskopija ir tievo zarnu vai to daļas apskate ar speciāli dobu orgānu izpētei izstrādātu optisku aparātu (endoskopu). Gastroklīnika.lv ir pieejams vienīgais enteroskops Latvijā, kas var veikt maksimāli precīzu un pilnīgu tievo zarnu izmeklēšanu, diagnosticēšanu un ārstēšanu, kas līdz šim nebija pieejama Latvijā.

Augšējā endoskopija

Augšējā endoskopija ir barības vada, kuņģa un 12-pirkstu zarnas izmeklēšanas metode.

Augšējā endoskopija ir barības vada, kuņģa un 12-pirkstu zarnas izmeklēšanas metode. Tā ir vienīgā metode gremošanas orgānu izmeklēšanā un ārstēšanā, ar kuras palīdzību var izmeklēt barības vadu, kuņģi un divpadsmitpirkstu zarnu “no iekšpuses” un nepieciešamības gadījumā veikt nepieciešamās diagnostiskas un medicīniskās manipulācijas.

Augšējā endoskopija ir visprecīzākā metode agrīnai gremošanas sistēmas iekaisumu, čūlu un audzēju diagnostikai un ārstēšanai. Augšējās endoskopijas laikā ārsts caur pacienta muti gremošanas sistēmā ievada augstas kvalitātes optisku instrumentu un detalizēti apskata un novērtē barības vadu, kuņģi un divpadsmitpirkstu zarnu no iekšpuses.

Kapsulas endoskopija

Kapsulas endoskopija ir  diagnostika, ko izmanto tievajai zarnai, vienlaicīgi iegūstot visa gremošanas trakta kopējo ainu.

Kapsulas endoskopija ir modernākā un precīzākā diagnostikas forma, ko izmanto citādi grūti izmeklējamajai tievajai zarnai, vienlaicīgi iegūstot visa gremošanas trakta kopējo ainu. Kapsulas endoskopija Pacients norij kapsulu, kura ir parastas zāļu kapsulas lielumā. Kapsula ir absolūti nekaitīga un var palikt cilvēka ķermenī vairākās dienās, kad tiek izvadīta ārā dabīgā ceļā. Vienlaicīgi pacienta ķermenim ir piestiprināti sensori, un speciāla attēla ieraksta iekārta, kas darbojas vidēji 8 stundas un ieraksta ārstam nepieciešamo informāciju. Pacients izmeklējumu laikā var brīvi pārvietoties un veikt ikdienišķās darbības.

Kolonoskopija

Kolonoskopija ir resnās zarnas un tievās zarnas distālās daļas endoskopija

Kolonoskopija ir resnās zarnas un tievās zarnas distālās daļas endoskopija. Kolonoskopija ir visprecīzākā un informatīvākā izmeklēšanas metode, ar kuras palīdzību var izmeklēt resno zarnu no iekšpuses un savlaicīgi diagnosticēt un ārstēt resnās un taisnās zarnas slimības.

Kolonoskopija ir pacientam droša un nekaitīga zarnu izmeklēšanas metode, kas ar tievu, lokanu optisku vai video instrumentu detalizēti apskata no “iekšpuses” taisno zarnu un tālākās resnās zarnas daļas līdz pat aklai zarnai.

Ārstēšanas soļi

01.

Pirmreizējā vizīte

02.

Izmeklējumi

03.

Diagnostika

04.

Ārstēšana

Scroll to Top